אודות

חברת קורפיקס הינה בעלת נסיון של 15 שנים בתכנון, יעוץ, בניה ותחזוקה
של מערכות מחשוב ורשתות לחברות בכל גודל. נצלו את הידע העצום שלנו וקדמו את העסק שלכם!

הגישה שלנו

אנחנו מבינים את הצרכים שלכם. נייעץ לכם ונעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות שיאפשרו לתשתיות שלכם להתאים לעסק הצומח שאתם חולמים עליו.

כבעלי נסיון רב בליווי חברות מנקודת הפתיחה ועד לצמיחה גדולה אנחנו יודעים לאזן בין עלויות גבוהות להשקעה חכמה בתשתיות שיאפשרו צמיחה. זו המומחיות שלנו!

קורפיקס חרטה על דגלה מצויינות ומקצוענות והעניין מתבטא בכל שלב בעבודה שלנו. תוכלו להיות בטוחים שתקבלו מאיתנו שרות מקצועי ללא רבב.

השרות המקצועי שלנו מאפשר לכם לעסוק בפן הניהולי והפיתוחי בחברה ונותן לכם שקט מבחינת תשתיות. התפקיד שלכם הוא להגדיל את החברה ולגרום לה להצליח. אנחנו נדאג לתשתיות.

חלק לא פחות חשוב מהעבודה איתנו הוא הליווי הצמוד לאורך כל ימות השנה.

אנחנו דואגים במקומכם שהכל יעבוד ויתן לכם את הבסיס הדרוש להצלחה שלכם.

אנחנו מנטרים את מערכות המחשוב שלכם מרחוק ומקרוב, וכך אתם יכולים להתמקד בהצלחת החברה שלכם ואנחנו נדאג לכך שהמערכות תהיינה תקינות ויעילות.

אודות קורפיקס

CoreFix הוקמה מתוך הבנת ההתמודדות היומיומית של חברות קטנות ובינוניות עם האתגר הכרוך בניהול מידע על נפחיו הגדלים, תוך שמירה על יעילות ואפקטיביות כאחד.

פתרונות הסטנדרטים המוצעים בשוק אינם בהכרח עולים בקנה אחד עם הצרכים הייחודים של כל ארגון וארגון, וכן הפתרונות המוצעים על ידי "חברות הענק" לעיתים רבות אינם מתאימים, הן בשל מורכבות ההטמעה והן בשל העלויות הגבוהות.

CoreFix מתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים ייחודיים אשר מותאמים לצרכיו הייחודיים של הארגון, לטווח הקצר והארוך כאחד.

פתרונות הסטנדרטים המוצעים בשוק אינם בהכרח עולים בקנה אחד עם הצרכים הייחודים של כל ארגון וארגון, וכן הפתרונות המוצעים על ידי "חברות הענק" לעיתים רבות אינם מתאימים, הן בשל מורכבות ההטמעה והן בשל העלויות הגבוהות.

CoreFix מתמחה, בין השאר, בניתוח ואיפיון מערכות מידע; ניהול פרוייקטים; הטמעה, אינטגרציה ושדרוג מערכות פנים אירגוניות; בחינה ושיפור תהליכים בתחום מערכות המידע; ייעוץ לתשתיות סיסטם ורשת; הטמעת Office 365; ייעוץ, איפיון ובניית עננים חיצוניים ופנימיים (Cloud), מערכות אחסון (Storage) ; מערכות גיבוי (Backup Systems) ואבטחת מידע.

בנוסף אנו מבצעים עבודות outsource לחברות בתחום התוכנה

המומחיות שלנו בתחום הן:

מערכות ווב,

פיתוח לחלונות,

בניית אתרי תדמית ומכירה,

אנו בעלי נסיון של שנים בפיתוח לאינטרנט וחלונות, אתרי אינטרנט וחנויות מקוונות.

ניווט

שמרו על קשר